Harley-Davidson® Malmö
Lundavägen 140, 21224 Malmö
Vårt team

Vårt team

Vi älskar vårt jobb och vi älskar motorcyklar så vi lovar att det finns få som är bättre lämpade att hjälpa dig att hitta rätt bland motorcyklar eller som är bättre lämpade att ta hand om just din ögonsten!

Richard Nordfeldt

Richard Nordfeldt

Platschef

richard.nordfeldt@probike.se

Marcus Lindén

Marcus Lindén

Verkstadschef/Bokning

marcus.linden@probike.se

Thomas Zetterlund

Thomas Zetterlund

Försäljningsansvarig Harley-Davidson

Thomas.zetterlund@probike.se

Michael Fridh

Michael Fridh

Försäljningsansvarig SPG

michael.fridh@probike.se

Michael Persson

Michael Persson

Försäljningsansvarig Kawasaki

0707-530319
michael.persson@probike.se

Anki

Anki

Verkstadsplanerare/kundmottagare

Behöver du en service eller reparation på din hoj så är det troligtvis Anki som fixar en tid åt dig.

bokaverkstadmalmo@probike.se

Dennis Hansen

Dennis Hansen

Tekniker Kawasaki och Harley-Davidson

Dragan Zelenovic

Dragan Zelenovic

Tekniker Harley Davidson

Rasmus Liédbergius

Rasmus Liédbergius

Tekniker Leveranser och inbyten

Martin Cederlund

Martin Cederlund

Lager

Har hand om allt ankommande och avgående gods.
Maila gärna Martin om du har frågor om leveranstid på din beställning!

martin.cederlund@probike.se

Annika Nilsson

Annika Nilsson

PAM-Manager

Annika är vår ansvariga för tillbehör, kläder och reservdelar.

Behöver du en ny jacka, en väsklösning eller ett par bromsbelägg, så är det henne du ska fråga!

040-6083330
Annika.nilsson@probike.se

Kenneth Hallbäck

Kenneth Hallbäck

Tekniker/Försäkringsskador

040-6083330
kenneth.hallback@probike.se

Kim Dorén

Kim Dorén

Reservdelar/tillbehör/kläder

Vår klippa när det gäller att hitta den där kabelsatsen till styret som löser allt, eller kanske bara en bult till fotpinnen?

040-6083330
kim.doren@probike.se

Daniel Karlsson

Daniel Karlsson

Lager

Daniel.Karlsson@probike.se

Oscar Pihlström

Oscar Pihlström

Tekniker

oscar.pihlstrom@probike.se

Lina Ahlberg

Lina Ahlberg

Tillbehör/reservdelar/kläder

Ellie Ahlberg

Ellie Ahlberg

Kläder/tillbehör

040-6083330
ellie.ahlberg@probike.se