Vårt team

Vårt team

Vi älskar vårt jobb och vi älskar motorcyklar så vi lovar att det finns få som är bättre lämpade att hjälpa dig att hitta rätt bland motorcyklar eller som är bättre lämpade att ta hand om just din ögonsten!

Richard Nordfeldt

Platschef

Richard Nordfeldt

richard.nordfeldt@probike.se

Marcus Lindén

Verkstadschef/Bokning

Marcus Lindén

marcus.linden@probike.se

Thomas Zetterlund

Försäljningsansvarig Harley-Davidson

Thomas Zetterlund

Thomas.zetterlund@probike.se

Michael Fridh

Försäljningsansvarig SPG

Michael Fridh

michael.fridh@probike.se

Kristian Zadenius

Försäljningsansvarig Kawasaki

Kristian Zadenius

kristian.zadenius@probike.se

Anki

Verkstadsplanerare/kundmottagare

Anki

anki.ohlin@@probike.se

Dennis Hansen

Tekniker Kawasaki

Dennis Hansen

Dragan Zelenovic

Tekniker Harley Davidson

Dragan Zelenovic

Daniel Kocinac

Tekniker SPG

Daniel Kocinac

Rasmus Liédbergius

Tekniker Leveranser och inbyten

Rasmus Liédbergius

Martin Cederlund

Lager

Martin Cederlund

Har hand om allt ankommande och avgående gods. Maila gärna Martin om du har frågor om leveranstid på din beställning!

martin.cederlund@probike.se

Carin Lovén

PAM-Manager

Carin Lovén

040-6083330
carin.loven@probike.se

Kenneth Hallbäck

Tekniker/Försäkringsskador

Kenneth Hallbäck

040-6083330
kenneth.hallback@probike.se

Kim Dorén

Reservdelar/tillbehör/kläder

Kim Dorén

040-6083330
kim.doren@probike.se

Daniel Karlsson

Lager

Daniel Karlsson

Daniel.Karlsson@probike.se

Oscar Pihlström

Tekniker

Oscar Pihlström

oscar.pihlstrom@probike.se

Lina Ahlberg

Tillbehör/reservdelar/kläder

Lina Ahlberg

lina.ahlberg@probike.se


Då och då söker vi efter individer som delar vår passion och vår hängivenhet. Hör gärna av dig om du känner att du är en sådan person och är intresserad av att jobba hos oss.