Vårt team

Vårt team

Vi älskar vårt jobb och vi älskar motorcyklar så vi lovar att det finns få som är bättre lämpade att hjälpa dig att hitta rätt bland motorcyklar eller som är bättre lämpade att ta hand om just din ögonsten!

Richard Nordfeldt

Platschef

Richard Nordfeldt

richard.nordfeldt@probike.se

Marcus Lindén

Verkstadschef/Bokning

Marcus Lindén

marcus.linden@probike.se

Thomas Zetterlund

Försäljningsansvarig Harley-Davidson

Thomas Zetterlund

Thomas.zetterlund@probike.se

Michael Fridh

Försäljningsansvarig SPG

Michael Fridh

michael.fridh@probike.se

Kristian Zadenius

Försäljningsansvarig Kawasaki

Kristian Zadenius

kristian.zadenius@probike.se

Anki

Verkstadsplanerare/kundmottagare

Anki

Behöver du en service eller reparation på din hoj så är det troligtvis Anki som fixar en tid åt dig.

bokaverkstadmalmo@probike.se

Dennis Hansen

Tekniker Kawasaki och Harley-Davidson

Dennis Hansen

Dragan Zelenovic

Tekniker Harley Davidson

Dragan Zelenovic

Daniel Kocinac

Tekniker SPG

Daniel Kocinac

Rasmus Liédbergius

Tekniker Leveranser och inbyten

Rasmus Liédbergius

Martin Cederlund

Lager

Martin Cederlund

Har hand om allt ankommande och avgående gods. Maila gärna Martin om du har frågor om leveranstid på din beställning!

martin.cederlund@probike.se

Annika Nilsson

PAM-Manager

Annika Nilsson

Annika är vår ansvariga för tillbehör, kläder och reservdelar.

Behöver du en ny jacka, en väsklösning eller ett par bromsbelägg, så är det henne du ska fråga!

040-6083330
Annika.nilsson@probike.se

Kenneth Hallbäck

Tekniker/Försäkringsskador

Kenneth Hallbäck

040-6083330
kenneth.hallback@probike.se

Kim Dorén (Föräldraledig till 2/1 2020)

Reservdelar/tillbehör/kläder

Kim Dorén (Föräldraledig till 2/1 2020)

Vår klippa när det gäller att hitta den där kabelsatsen till styret som löser allt, eller kanske bara en bult till fotpinnen?

040-6083330
kim.doren@probike.se

Daniel Karlsson

Lager

Daniel Karlsson

Daniel.Karlsson@probike.se

Oscar Pihlström

Tekniker

Oscar Pihlström

oscar.pihlstrom@probike.se

Lina Ahlberg

Tillbehör/reservdelar/kläder

Lina Ahlberg

lina.ahlberg@probike.se

Ellie Ahlberg

Kläder/tillbehör

Ellie Ahlberg

040-6083330
ellie.ahlberg@probike.se


Då och då söker vi efter individer som delar vår passion och vår hängivenhet. Hör gärna av dig om du känner att du är en sådan person och är intresserad av att jobba hos oss.